Komfortowo
i bezpiecznie

Gabinety Medycyny Estetycznej Beata Pawelec zostały stworzone z myślą o zapewnieniu Państwu poczucia komfortu, bezpieczeństwa i intymności zabiegów. Pacjenci przyjmowani są w sposób gwarantujący optymalny czas na precyzyjne przeprowadzenie zabiegu, konsultację i kontrolę pozabiegową. Jednocześnie w każdym z Gabinetów ME spełnione zostały wymogi sterylności pomieszczeń i jałowości procedur.

Piękny wystrój wnętrz

Gabinety Medycyny Estetycznej to przestrzeń łącząca umiar z elegancją, gdzie harmonijny wystrój i stonowane kolory, zapewniają spokój i wyciszenie. Wygląd wnętrz odzwierciedla panujące w tym miejscu podejście do wizerunku.

Profesjonalne podejście

Medycyna Estetyczna Beata Pawelec to miejsce zapewniające kompleksowe usługi z zakresu Medycyny Estetycznej i terapii przeciwstarzeniowej (anti-aging). Są odpowiedzią na oczekiwania osób, które potrzebują długotrwałych, doskonałych rezultatów, przy tym w pełni bezpiecznych, bowiem osiąganych pod okiem lekarza. W tym miejscu relacja lekarz-pacjent, opiera się na wzajemnym zaufaniu, co w połączeniu z najwyższą jakością materiałów, produktów i urządzeń, optymalizuje efekty zabiegowe