Lek. Beata Pawelec

Jestem lekarzem, absolwentką szczecińskiej Pomorskiej Akademii Medycznej, obecnie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza uzyskałam w 2009r. Od tego czasu,  nieprzerwanie pracuję zawodowo.

Medycyna Estetyczna, to moja pasja, która powstała z zamiłowania do piękna i estetyki. Umiejętności z jej zakresu zdobywałam uczestnicząc w wielu kursach, kongresach i szkoleniach, ale przede wszystkim, prowadząc własny Gabinet Medycyny Estetycznej.

W swojej pracy ogromną uwagę przykładam, do zapewnienia Pacjentom poczucia bezpieczeństwa. Przekonana bowiem jestem, iż zabiegi tak znacznie ingerujące w organizm ludzki, powinny być wykonywane z należytą starannością, wyłącznie przez osoby mające wykształcenie medyczne, a co za tym idzie, znające fizjologię i anatomię ludzkiego ciała.

Moja filozofia pracy oraz podejście do zabiegów z zakresu Medycyny Estetycznej, polega na tworzeniu zindywidualizowanych terapii, pozwalających wydobyć niepowtarzalne i unikalne piękno każdej osoby.

W mojej opinii, przyszłość Medycyny Estetycznej, to przede wszystkim działania przeciwstarzeniowe oraz szeroko pojęte działania prewencyjne. Postępowanie takie pozwala bowiem, maksymalnie opóźnić proces starzenia, a jednocześnie zachować naturalny i zdrowy wygląd.

Motto przyświecające mi w codziennej pracy, najlepiej określają słowa:

Zawsze bądź pierwszorzędną wersja siebie, zamiast kiepską kopią kogoś innego.

Judy Garland