Oferta zabiegów Kosmetologii

Moja filozofia pracy oraz podejście do zabiegów z zakresu Medycyny Estetycznej, polega na tworzeniu zindywidualizowanych terapii, pozwalających wydobyć niepowtarzalne i unikalne piękno każdej osoby. Skorzystaj z bogatej oferty zabiegów i uwolnij swoje naturalne piękno.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA: DermaGold / Hydrapen

Aquagold to zabieg polegający na mikroiniekcji środków terapeutycznych tuż pod skórę właściwą, na stałej głębokości 0,6 mm.

więcej

ENDERMOLOGIA

Endermologia, czyli masaż próżniowy, to zabieg wykonywany przy pomocy specjalistycznych głowic, które pod ciśnieniem zasysają fał skórny a następnie przemasowują go dwiema ruchomymi rolkami.

więcej

DERMAPEN™

Stymuluje skórę do uruchomienia fizjologicznych procesów naprawczych, prowadzących do indukcji kolagenu.

Więcej

Radiofrekwencja

W kosmetologii mianem radiofrekwencji określamy zabiegi z wykorzystaniem fali elektromagnetycznej o częstotliwości fal radiowych, wytwarzane przez prąd zmienny. W tkankach wywołują one efekt termiczny, polegający na podgrzaniu włókien kolagenowych.

więcej

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to zabieg polegający na wprowadzeniu w skórę składników aktywnych przy pomocy hiperbarycznego tlenu (tlenu pod ciśnieniem).

więcej

Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe, zwane także peelingiem wodno-tlenowym lub hydrobrazją, to bezinwazyjny, bezbolesny, całoroczny zabieg, zalecany dla każdego typu cery.

więcej

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to zabieg emitujący ultradźwięki, który pozwala na usunięcie martwego naskórka i nadmiaru sebum oraz resztek kosmetyków.

więcej

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg łączący w sobie dwa mechanizmy stymulacji skóry:  RF oraz mikronakłuwanie. Promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF) i częstotliwości 0,5-0,7 MHz przenikając przez warstwy skóry wywołuje efekt termiczny w tkankach.

więcej

Zabiegi pielęgnacyjne

Produkty PCA Skin pozwalają tworzyć protokoły zabiegowe, dostosowane do potrzeb Pacjentów. Nasi kosmetolodzy odbyli kilkustopniowe szkolenie, dzięki czemu, nie tylko stworzą dla Państwa najlepszą terapię, ale także pomogą przedłużyć efekty zabiegów, dobierając profesjonalną pielęgnację domową.

Więcej

Karboksyterapia CO2

Bezpieczna i nieinwazyjna terapia wykorzystująca dwutlenek węgla – podawany podskórnie lub śródskórnie. Dwutlenek węgla przenikając do tkanek, miejscowo doprowadza do krótkotrwałej zmiany pH,  rozszerzenia naczyń krwionośnych i zwiększenia przepływu krwi, w wyniku czego dochodzi do odżywienia i dotlenienia tkanek.

Więcej

Liposukcja kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna to zabieg, którego głównym zadaniem jest uszkadzanie komórek tłuszczowych, a przez to redukcja tkanki tłuszczowej. Działanie fali ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości doprowadza do rozerwania błony komórkowej adipocytów.

Więcej

Zapłać Voucherem lub rozłóż koszt na raty

umów wizytę